RN73H1JTTD8560D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8560D50
JLCPCB Part #
C4219263
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS