RN73H2ETTD2493B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2493B10
JLCPCB Part #
C4296224
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS