RN731ETTP82R0D50
MFR.Part #
RN731ETTP82R0D50
JLCPCB Part #
C3992903
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS