TNPW0402590RBYTD
MFR.Part #
TNPW0402590RBYTD
JLCPCB Part #
C4146109
Description
-55℃~+125℃ 590Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount