RN731ETTP8251C50
MFR.Part #
RN731ETTP8251C50
JLCPCB Part #
C4014306
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS