RN73H2ETTD9650A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9650A25
JLCPCB Part #
C4259703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS