RN731ETTP8201D50
MFR.Part #
RN731ETTP8201D50
JLCPCB Part #
C4310629
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS