RN732BTTD5490A10
MFR.Part #
RN732BTTD5490A10
JLCPCB Part #
C4309798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS