RN731ETTP2801D50
MFR.Part #
RN731ETTP2801D50
JLCPCB Part #
C3949233
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS