RN731ETTP8201B25
MFR.Part #
RN731ETTP8201B25
JLCPCB Part #
C186347
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS