RK73H2BTTD33R2D
MFR.Part #
RK73H2BTTD33R2D
JLCPCB Part #
C2578675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS