RN731ETTP6902C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP6902C25
JLCPCB Part #
C4064272
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS