RN731ETTP6900C25
MFR.Part #
RN731ETTP6900C25
JLCPCB Part #
C4239065
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS