RN731ETTP6812F25
MFR.Part #
RN731ETTP6812F25
JLCPCB Part #
C4099526
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS