RN731ETTP6732B25
MFR.Part #
RN731ETTP6732B25
JLCPCB Part #
C3983629
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS