RG1005N-1072-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-1072-B-T5
JLCPCB Part #
C4174142
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS