RN731ETTP6732C25
MFR.Part #
RN731ETTP6732C25
JLCPCB Part #
C4149215
Description
-55℃~+155℃ 63mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS