SG73S1JTTD5R11F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5R11F
JLCPCB Part #
C4081516
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS