SG73S1ETTP3600F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3600F
JLCPCB Part #
C4283940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS