RN732ATTD2213C25
MFR.Part #
RN732ATTD2213C25
JLCPCB Part #
C4234541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS