RN73H2BTTD4993D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4993D50
JLCPCB Part #
C4162709
Description
250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS