RN731ETTP5762C25
MFR.Part #
RN731ETTP5762C25
JLCPCB Part #
C4230370
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS