RN732ATTD62R6C50
MFR.Part #
RN732ATTD62R6C50
JLCPCB Part #
C3944754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS