RN731ETTP54R9F25
MFR.Part #
RN731ETTP54R9F25
JLCPCB Part #
C3984572
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS