RN731JTTD43R2D50
MFR.Part #
RN731JTTD43R2D50
JLCPCB Part #
C4158404
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS