RN731ETTP54R2D25
MFR.Part #
RN731ETTP54R2D25
JLCPCB Part #
C4295462
Description
-55℃~+155℃ 54.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS