RN73R2BTTD1240D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1240D50
JLCPCB Part #
C4346874
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS