RN73H2BTTD2713F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2713F100
JLCPCB Part #
C2542229
Description
250mW 271kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS