RN731ETTP1491C25
MFR.Part #
RN731ETTP1491C25
JLCPCB Part #
C4221974
Description
-55℃~+155℃ 1.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS