RN73R2ETTD9651D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9651D50
JLCPCB Part #
C2604822
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS