RN731ETTP5231C50
MFR.Part #
RN731ETTP5231C50
JLCPCB Part #
C4235733
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS