RN731ETTP5172F25
MFR.Part #
RN731ETTP5172F25
JLCPCB Part #
C4250314
Description
-55℃~+155℃ 51.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS