RK73H2ETTD7321F
MFR.Part #
RK73H2ETTD7321F
JLCPCB Part #
C2576888
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS