RN731ETTP5111C50
MFR.Part #
RN731ETTP5111C50
JLCPCB Part #
C4260871
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS