RN732BTTD79R6D100
MFR.Part #
RN732BTTD79R6D100
JLCPCB Part #
C3941667
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS