RN731ETTP5101D25
MFR.Part #
RN731ETTP5101D25
JLCPCB Part #
C4041525
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS