RN73H1ETTP1501C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1501C50
JLCPCB Part #
C2536390
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS