RN731ETTP4322C50
MFR.Part #
RN731ETTP4322C50
JLCPCB Part #
C4105770
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS