RN73H1ETTP4322C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4322C50
JLCPCB Part #
C2536460
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS