RN73H2ETTD6200B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6200B50
JLCPCB Part #
C4060947
Description
250mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS