RN731ETTP3790F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP3790F25
JLCPCB Part #
C3961399
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 379Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS