ERA-2AEC1621X
MFR.Part #
ERA-2AEC1621X
JLCPCB Part #
C2139388
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS