RN73R1JTTD4810B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4810B25
JLCPCB Part #
C2507151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS