RCS1005J563CS
MFR.Part #
RCS1005J563CS
JLCPCB Part #
C17274956
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS