RN731ETTP3282C25
MFR.Part #
RN731ETTP3282C25
JLCPCB Part #
C4115288
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS