WK73R1ETTP95R3F
MFR.Part #
WK73R1ETTP95R3F
JLCPCB Part #
C4039556
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS