RN731ETTP3161F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP3161F50
JLCPCB Part #
C4040816
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS