RN73H2ETTD9881C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9881C50
JLCPCB Part #
C4078721
Description
250mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS