RN731ETTP2941F50
MFR.Part #
RN731ETTP2941F50
JLCPCB Part #
C3954309
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS