RK73H2ETTD4752F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4752F
JLCPCB Part #
C4166010
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS